אישה מדהימה ודולה מושלמת

postdateiconשלישי, 14 ספטמבר 2010 22:21 | postauthoriconנכתב ע”י רועי – אני אבא, לא אמא :-)

אישתי החליטה שאנחנו מעוניינים בלידה טבעית, כי טבעי זה תמיד יותר טוב מלא טבעי.

אחרי המלצות רבות הגענו אל אולגה לבקש את עזרתה. ההרגשה הראשונה שלנו אחרי המפגש עם האישה הנפלאה הזאת הייתה, שהכל יעבור בקלות וכמו שאנחנו רוצים שזה יעבור, כי עכשיו יש לנו בן ברית משלנו בחדר לידה – ושמו אולגה :-)

במפגש הראשון קיבלנו מאולגה אינפורמציה מאוד עשירה, חידדנו את מה שידענו, והתעשרנו בידע מאוד חשוב בתחומים, הקשורים ללידה, שלא הכרנו עד כה. אולגה מסרה לנו את כל מספרי הטלפון שלה והכריחה להבטיח, שנתקשר אליה בכל שאלה או ספק שיהיו לנו בכל שעה ביממה (השתשמנו בזה לא פעם אחר כך).

במהלך הלידה אולגה הייתה הבנאדם היחיד בחדר (למעט אישתי כמובן) שסמכתי עליו בעיניים עצומות. היא הייתה בצד שלנו!!! ומעוניינת אך ורק בטובתינו ובטובת התינוק שלנו!

בזמן ההמתנה לפתיחה מלאה אולגה לקחה את אישתי למקלחת והייתה איתה שם במשך שעתיים, שבמהלכם עשתה עיסויים, עזרה לאישתי לסדר את הנשימה, כיוונה את אישתי לתנוחות נוחות וכואבות פחות. במהלך כל תהליך הלידה אולגה הייתה לידינו ולקחה חלק פעיל בהקטנת הסבל של אישתי, בעצות נבונות לי ולאישיתי, בהרחקת נסיונות הצוות הרפואי לזרז את תהליך הלידה ולהתערב באמצעים רפואיים.

אחרי שעתיים של התאמצויות , דקה לפני שאישתי הרימה ידיים באפיסת כחות, סוף סוף נולד לנו בן!

בדיעבד המיילדת אמרה לנו, שאם היינו משתמשים באפידורל היא בטוח הייתה הולכת לקיסרי. אני שמח, שלא כך היה, ואולגה עזרה לנו בזה.

אני גאה באישתי ומודה מקרב לב לאולגה, שהייתה שם איתנו באמצע הלילה ועד הבוקר. ללא התמיכה שלה לא היינו יכולים לקבל החלטות נכונות וטובות עבורינו במהלך הלידה עצמה. אנחנו די חדשים בעסק ולא מודעים לדקויות תהליך הלידה.

לסיכום, אני רוצה להודות לאולגה על עזרתה החשובה לנו.

כמו כן, אני רוצה להגיד, שאם אתם שוקלים להיעזר בשרותיה של דולה, אני ממליץ בחום!

זאת תהיה החלטה נכוננה ונבונה, שתאפשר לכם להרגיש בטוחים, עם גב חזק ומנוסה מאחוריכם בתהליך כה חשוב ומורכב בחייכם ובחיי התינוק שלכם. ואם החלטתם ללכת על דולה – אז אולגה היא בחירה מושלמת, לדעתי.

נ.ב. לשאלות נוספות והמלצה אישית ניתן לצור אתי קשר דרך דוא”ל

notyuri@gmail.com

או בטלפון אחרי ההתקשרות באימייל.

comments

Powered by Facebook Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Back to Top