הורים מספרים…

‏27.12.2009

אולגה,

בעקבות שיטוטיי הרבים ברשת מצאתי אותך ולאחר התלבטויות החלטתי לעבור את הלידה הראשונה שלי עם דולה, על מנת להגביר את הסיכויים ללדת כמו שאני רוצה.

לאחר הפגישה הראשונה הבנתי בבירור שאת זו שתהיה לצידי.

בלעדייך לא הייתי עוברת את הלידה בצורה חלקה וטבעית כמו שעברתי אותה. היא הייתה כואבת, אך היא הייתה בדיוק כמו שרציתי.

רוצה להודות לך שוב על כך שהיית איתי ברגעים כה חשובים ומשמעותיים, שעזרת לי לעבור את הלידה באופן הכי טבעי, למרות כל כך הרבה רגעים שכמעט נשברתי. היית כה רכה ונעימה, תומכת ומבינה, 12 שעות לא זזת ממני לדקה ועברת איתי ביחד ציר אחרי ציר אחרי ציר…

אין ולא הייתה שניה שהתחרטתי על ההחלטה שלי. קיבלתי ממך בטחון, תמיכה וליווי לאורך כל הדרך.

יש לך עיסוק נהדר, להיות עדה ושותפה להתהוות חיים חדשים, ואת גם כל כך טובה בו!

היום, העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לכל אישה שהולכת ללדת, גם אם זו לא לידה ראשונה שלה, ללדת אך ורק עם דולה. אני ללא ספק אבחר ללדת רק כך!

תודה רבה לך אולגה!

באהבה, דינה

 

14.09.10

אישה מדהימה ודולה מושלמת

אישתי החליטה שאנחנו מעוניינים בלידה טבעית, כי טבעי זה תמיד יותר טוב מלא טבעי.

אחרי המלצות רבות הגענו אל אולגה לבקש את עזרתה. ההרגשה הראשונה שלנו אחרי המפגש עם האישה הנפלאה הזאת הייתה, שהכל יעבור בקלות וכמו שאנחנו רוצים שזה יעבור, כי עכשיו יש לנו בן ברית משלנו בחדר לידה – ושמו אולגה :-)

במפגש הראשון קיבלנו מאולגה אינפורמציה מאוד עשירה, חידדנו את מה שידענו, והתעשרנו בידע מאוד חשוב בתחומים, הקשורים ללידה, שלא הכרנו עד כה. אולגה מסרה לנו את כל מספרי הטלפון שלה והכריחה להבטיח, שנתקשר אליה בכל שאלה או ספק שיהיו לנו בכל שעה ביממה (השתשמנו בזה לא פעם אחר כך).

במהלך הלידה אולגה הייתה הבנאדם היחיד בחדר (למעט אישתי כמובן) שסמכתי עליו בעיניים עצומות. היא הייתה בצד שלנו!!! ומעוניינת אך ורק בטובתינו ובטובת התינוק שלנו!

בזמן ההמתנה לפתיחה מלאה אולגה לקחה את אישתי למקלחת והייתה איתה שם במשך שעתיים, שבמהלכם עשתה עיסויים, עזרה לאישתי לסדר את הנשימה, כיוונה את אישתי לתנוחות נוחות וכואבות פחות. במהלך כל תהליך הלידה אולגה הייתה לידינו ולקחה חלק פעיל בהקטנת הסבל של אישתי, בעצות נבונות לי ולאישיתי, בהרחקת נסיונות הצוות הרפואי לזרז את תהליך הלידה ולהתערב באמצעים רפואיים.

אחרי שעתיים של התאמצויות , דקה לפני שאישתי הרימה ידיים באפיסת כחות, סוף סוף נולד לנו בן!

בדיעבד המיילדת אמרה לנו, שאם היינו משתמשים באפידורל היא בטוח הייתה הולכת לקיסרי. אני שמח, שלא כך היה, ואולגה עזרה לנו בזה.

אני גאה באישתי ומודה מקרב לב לאולגה, שהייתה שם איתנו באמצע הלילה ועד הבוקר. ללא התמיכה שלה לא היינו יכולים לקבל החלטות נכונות וטובות עבורינו במהלך הלידה עצמה. אנחנו די חדשים בעסק ולא מודעים לדקויות תהליך הלידה.

לסיכום, אני רוצה להודות לאולגה על עזרתה החשובה לנו.

כמו כן, אני רוצה להגיד, שאם אתם שוקלים להיעזר בשרותיה של דולה, אני ממליץ בחום!

זאת תהיה החלטה נכוננה ונבונה, שתאפשר לכם להרגיש בטוחים, עם גב חזק ומנוסה מאחוריכם בתהליך כה חשוב ומורכב בחייכם ובחיי התינוק שלכם. ואם החלטתם ללכת על דולה – אז אולגה היא בחירה מושלמת, לדעתי.

נ.ב. לשאלות נוספות והמלצה אישית ניתן לצור אתי קשר דרך דוא”ל

notyuri@gmail.com

או בטלפון אחרי ההתקשרות באימייל

רועי. אני אבא, לא אמא :-)

 

25.10.10

לעזור ולתמוך

אף על פי שלא עלה בידי שאולגה תיהיה הדולה שלי (הייתה לי לידה מוקדמת ועשו ניתוח קיסרי) אני חייבית להודות ולהלל את אולגה על כל עזרה ותמיכה שהיא נתנה ונותנת לי ולבתי מימים הראשונים של ההריון ועד לעת הנוכחי.
אולגה ענתה על כל השאלות שלי במשך ההריון – בסבלנות ובהבנה ובמקצועיות.
הודות לעצות שלה ואף עזרה פיזית לגבי הנקה אני עכשיו יכולה לתת את בתי את האוכל הטוב ביותר לתינוקות – חלב אם.
גם מנשא רכשתי אצל אולגה והיא העבירה עבורי מספר סדנאות על שיטות הקשירה. ועתה אנחנו – כל המשפחה – נהנים משימוש במנשא :)
אני רואה כמה כוח וזמן אולגה מקדישה ומשקיעה לעבודתה – גם מבחינה מקצועית אף גם מתוך הלב ורצון לעזור ולתמוך באמהות ותינוקות.
אולגה, אני אסירת תודה על כל משאת עושה בשבילנו.
מקווה שבפעם הבאה אני אזכה שאת תיהי הדולה שלי (ב”ה).ישר כוח

מרינה

5.01.11

אולגה
אני רוצה להודות לך על כך שהיית איתי בלידה. היה לי מזל גדול להכיר אותך.
את עזרת לי להאמין ביכולת שלי להתמודד עם הכאב, לקחת אחראיות על עצמי וללדת ללא התערבויות.
בזכות התמיכה שלך ,הפיזית והנפשית ,ובזכות העצות שלך עברתי חווית לידה חיובית מאוד, חוויה מעצימה שהשפיעה לטובה על כל המערך הנפשי והגופני שלי אחרי הלידה ותרמה לרקימת הקשר שלי עם בתי.
אני מודה לך על המסירות שלך, על הרוגע והאופטימיות.
היית כל הזמן לצידי, הקלת על הכאב, הסברת לי כל מה שקורה ועזרת לי לתקשר עם הצוות הרפואי. עזרת מאוד גם לבעלי למצוא את מקומו ולהיות שותף אמיתי בלידה.
עשית הכל ברגישות רבה, ברוגע ובצניעות. כל העצות שלך, החל מפגישת הכנה ללידה ועד לפגישה שלאחריה, תמיד היו במקום, בזמן הנכון והן עזרו לי מאוד.
תודה מכל הלב.
יהודית

 

בס”ד

אני ממליצה בחום                                                                                                                                                                                                3.09.12

 

אולגה ליוותה אותי בלידה האחרונה וזו בעצם כבר פעם שניה שהיא מלווה אותי. בשלושת הלידות הקודמות היו איתי דולות אחרות אבל מאולגה אני מרוצה יותר מכולן. אולגה היא דולה מעולה! יש בה שילוב מיוחד של מקצועיות ורגישות. מצד אחד הרגשתי שיש לי גב חזק גם בתמיכה הפיזית והנפשית, גם בהתמודדות מול הצוות הרפואי וגם בקבלת החלטות. ויחד עם זאת ברגעים שבהם נזקקתי למרחב, לפרטיות, היא כאילו לא הייתה שם. הרגשתי בנוח לבכות, לכעוס ולצחוק. הייתה לי חווית לידה מקסימה היא הקלה עלי מאד מאד! והמסירות שלה לא הסתיימה כשהתינוקת נולדה. אחרי הלידה היא נשארה, הגישה לי כוס תה חמה ולא הלכה עד שווידאה שיש מי שמעלה אותי למחלקה ואני לא נשארת לבד. אולגה היא בחירה מושלמת.

,תודה ושוב תודה לך אולגה

.רונית

comments

Powered by Facebook Comments

Back to Top